אנו מבצעים פתיחה לאייפון מכל העולם לשימוש בסים ישראלי -

אייפון 2 - אייפון 3G   אייפון - 3GS  אייפון - 4G   אייפון - 4GS  אייפון - 5 אייפון 6

עד עתה, מכשירי אייפון 4 ,אייפון S4 שננו בארה"ב והיו נעולים למפעיל האמריקאי נדרשו לטורבוסים על מנת לעבוד בארץ. בעלי האייפון הנעול נאלצו לשלשל סכומי כסף גבוהים עבור הטורבוסים – אותו רדיד אלומיניום דק שאפשר את השימוש באייפון 4 בישראל. הטורבוסים, על אף שהיה פתרון אפשרי, היה בעל מגרעות רבות. השיחות היו מתנתקות, סמסים לא היו מתקבלים ובמקרה של ריקון הבטריה היה צורך בתהליך ממושך להחזרת המכשיר לחיים.

לאחרונה התבשרנו שנוצר פתרון טוב יותר מאשר הטורבו סים – האנלוק. האנלוק, לו ציפינו זמן רב, הינו פעולה פשוטה ביותר לביצוע והיא הופכת את האייפון לסים פרי חוקי לחלוטין. יותר אין צורך לבדוק כל מספר דקות אם הקליטה לא נפלה או להסתובב בכל מקום עם מטען מפחד להתרוקנות הסוללה. הUNLOCK הוא הפתרון האלגנטי והקל ביותר לשימוש. עם מכשיר סים פרי שעבר אנלוק, ניתן להשתמש באייפון כמו כל אייפון משוחרר רגיל – ניתן לבצע שיחות, לשלוח סמסים, לגלוש ברשת הדור השלישי ואפילו להשתמש ב FACETIME וב IMESSAGES של אפל ללא הגבלה. ניתן לעדכן את המכשיר לכל גרסת תוכנה ולכל גירסת מודם ולא צריך להסתפק בגרסאות הישנות והמיושנות.

                       

מה זה האנלוק הזה ואיך הוא קשור לפריצה?

פריצה ושחרור (UNLOCK) הם שני מושגים שונים לחלוטין. פריצה (ג'יילברייק) היא האפשרות להתקין על המכשיר תוכנות פרוצות ואילו השחרור (האנלוק) מאפשר שימוש במכשיר האמריקאי בארץ. אלו שני מושגים שונים לחלוטין ואין השפעה של הפריצה על האנלוק.

עוד יתרון של האנלוק על הטורבוסים המיושן הוא העובדה שהאנלוק לא מתבצע פיזית במכשיר אלא רק בשרתי חברת אפל. כל שצריך ביצוע האנלוק הוא שליחת מספר הIMEI שלכם למייל שלנו 

ולאחר יום אחד מכשירכם פתוח לתמיד בכל הרשתות, בארץ ובחו"ל. אין יותר פחד מנעילת המכשיר והפיכתו למשקולת נייר כמו עם הטורבוסים.

האנלוק החדש עובד על מכשירים נעולים מרוב הרשתות בעולם ובעיקר על מכשירים שנרכשו ברשת AT&T האמריקאית. האנלוק בטוח לחלוטין לשימוש ויש לו סיכויי הצלחה של כמעט 100% (במקרים הנדירים שבו הוא נכשל יוחזר לכם כספכם) והוא פועל לתמיד – מכשירכם לא ינעל עוד לעולם.

אז איך עושים את זה?

שולחים IMEI (חיוג *#06# מימין לשמאל) למייל שלנו  או מחייגים אלינו  03-5288802

 ונותנים לנו את מספר ה imei ומחכים לאישור שלנו. לאחר 24 שעות (בד"כ פחות) תקבלו אישור מאיתנו שמכשירכם נפתח לשימוש והפך לסים פרי. כל שעליכם לעשות הוא לחבר את המכשיר למחשב דרך כבל ה USB, לגבות את כל הנתונים ולבצע ריסטור. לאחר השלמת התהליך מכשירכם נפתח לשימוש – תתחדשו!

 

לקבלת עזרה או כל שאלה צרו עימנו קשר ב   054-5503955 03-5288802

 


רשימה רשתות שאנו תומכים בהם בפתיחה חוקית דרך הרשת עצמה, הוי אומר ללא טורבו סים, ללא פריצות. הכל חוקי ומתבצע דרך השרתים של אפל!


Australia 3 Hutchison
Australia Optus
Australia Telstra
Australia Virgin
Australia Vodafone
Austria Orange
Brasil Claro
Brasil TIM
Brasil Vivo
Bulgaria Globul
Denmark 3 Hutchison
Denmark TDC
Denmark Telenor
Denmark Telia
France Bouygues
France Orange
France SFR
Germany O2
Germany T-mobile
Germany Vodafone
Ireland Meteor
Ireland O2
Ireland Vodafone
Israel Cellcom
Israel Orange
Israel Pelephone
Netherland KPN
Netherland T-mobile
Netherland Vodafone
Norway Netcom
Norway Tele2
Norway Telenor
Poland Orange
Portugal Vodafone
Spain Movistar
Spain Orange
Spain Vodafone
Sweden 3 Hutchison
Sweden Halebop
Sweden Tele2
Sweden Telenor
Sweden Telia
Switzerland Orange
UK 3 Hutchison
UK O2
UK Orange
UK T-Mobile
UK Tesco
UK Vodafone

 

 

 

 

 

 • לקבלת הצעת מחיר מדוייקת צור קשר טלפוני. (מחיר משתנה)
 • נא הכן את מספר ה IMEI של המכשיר מראש.
 •  

                                     צור קשר כפיר  054-5503955

   

   

   

   

   

   

   

   
 •  


  .כל הזכויות שמורות נט - מובייל ©
  אין האתר ו/או חברי צוות האתר אחראיים על התכנים המתפרסמים באתר ואין הם אחראיים על כל נזק העלול להגרם כתוצאה משימוש בתכני האתר, אין להעתיק ו/או לפרסם כל תוכן הנמצא באתר ללא אישור בכתב ממנהל האתר, לקיחת תכנים מאתר זה ללא אישור בכתב תחשב עבירה על החוק